.

 


  Slot

.

.

.

 

@LLEIDASLOT  -  RESISLLEIDA

@AITONATV - @DAYTONACATs

DIRECTE Cursa

..

CAMS

.

Aitona.TV         Daytona.CAT

 2

 4

.

Aitona.TV

.

.

 

 

 

 

 

 

Index

  .SLOT

.

.

LLEIDASLOT

Assoc.Territ.Slot Terres LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

CAP DE SETMANA

ESCUDERIES - CLUBS

CLASSIFICACIONS

...

WhatsApp

651556271

..

  i-Territorial

     F1  -   GT Scal          24

     i-Clubs GT Scal        24

     LMP Int-Prov          32

.

.

  lleidaslot-24

     GT - CLÀSSICS I-IV-VI

.

  lleidaslot-32

     LMP Individual

.

  resislleida-32

  Saleen 1:32

     Arrow Saleen Indv/Equips

     Fruitona Grand Prix

.

 Elite Slot

     F1   -  GT Scal        1:24

     LMP  -  SALEEN     1:32

.

 Passion Slot

     NSR Resistance   1:32

.

 F1 Catalunya

  Única:  26-27-28/09/2014 - 1:24

.

.

  Le Mans  Endurance

     RESIST  GT Scaleauto

.

REGLAMENTS

1:24  /  1:32

.

.

 

.

  PROMOCIÓ CURSES

   Clubs - Escuderies LLEIDASLOT

.

 RESISCAT 1:32

 .

 UTILITATS Online

CRONO - CALCUL - SORTEIG

  

No Sound  -  Sound

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.E.C.A.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc

"CECA"  -  Socis

     INSCRIPCIONS - Inscrits

     Scorpius Slot

       SLOT OCASIÓ !!!      

.

.

SLOT

Aitona.

Aitona Slot Center

.

DAYTONA.CAT

.

CAMS   Situació

Noticies Aitona

Classif. Curses

Sortejos

INSCRIPCIONS - Inscrits

LLoguer CIRCUITS

.

    SLOT OCASIÓ !!!   

  .

  Circuits

    DAYTONA.CAT-1

.

    DAYTONA.CAT-2

..

    DAYTONA.CAT-3

. ..

    DAYTONA.CAT-4

.

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

 

 SPONSORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

 

 

. FutSal

 

 

 

 

---------------------

 

 

OCI

ESPORT

TV

 

-----------------------------

 

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

..

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

..

  Directe.Cat

  El Temps - Catalunya

  El Temps - Aitona  CAT

  El Temps - Aitona  ESP

  El Termómetre

  Meteo.Cat

.

.

.

Aitona.TV

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.Cat

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals

Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

..

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

 

 

.

Aitona.TV

 

 

escalerasarellano.com

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

daytona.cat@gmail.com

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

www.jllinas.cat

daytona.cat@gmail.com

llinas.cat@gmail.com

 

 

 

Daytona.Cat

Competicions

RESISCAT

Classificacions

Històric

Imatg.Ral.li

Imatg.Velocitat

Resislleida

Slot Night Festival

MESTRE CLUB CARRERA  -  RESISCHAMPIONS  -  PLAFIT 1:24 CLÀSSICS  -  TOP DRIVERS CARRERA

                            www.lleidaslot.com/slotmestre.htm       www.resislleida.com       www.daytona.cat      www.lleidaslot.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TERRITORIAL "RESISLLEIDA.CAT" 2009

Resislleida & Resischampsions

Calendari Unificat pel 2009 (click)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 RESISCHAMPIONS  2008

V Campionat de Resistència Slot llarga duració Lleida/Osca

CALENDARI

 

16/30 Març                 - Mollerussa 12 hores

3 / 4 Maig                    - Ponts 6 hores

14/15 Juny                   - Balaguer

6 / 7  Setembre            - Sort 8 hores

27/28 Setembre            - Mestre 24 hores “Circuit Copa d’Or”

2 Novembre                 - Torrefarrera 12 hores

29/30 Novembre          - Binaced 6 hores. Festa Repartiment de premis

Cursa de reserva:        - Torrefarrera Circuit Agustí Mangues.

 

REGLAMENT ESPORTIU:

 

PARTICIPANTS   Per equips, només per a CORREDORS EXPERTS.

 

Cada equip estarà format per 2 o 3 pilots, de 3 o 4 en durades de12 hores i 4 o 5 en curses de 24 hores. A més, també es podrà tenir un director esportiu o mecànic prèviament inscrit.

 

CADA EQUIP ESTARÀ FORMAT PER UN MÀXIM DE 4 PILOTS (excepte les 24 hores). CALDRÀ INDICAR ELS SEUS NOMS ABANS DE LA SEVA PRIMERA CURSA. PER A PODER PUNTUAR COM EQUIP CALDRÀ CÓRRER COM A MÍNIM DOS DELS SEUS PILOTS. En les curses de 12 o més hores es podran ajuntar dos equips i puntuaran els dos equips amb els mateixos punts. Cada corredor només podrà puntuar en l’equip i en el club que consti en la seva primera participació.

 

PREFERÈNCIA DE PARTICIPACIÓ: Cinc places estaran reservades als equips amb més curses participades l’any anterior o els que tinguin més punts (de l’any anterior). També estarà reservada una plaça per l’equip organitzador. La resta de places s’adjudicaran per ordre d’inscripció. Queda a criteri de cada club fer curses eliminatòries en cas d’haver més equips.

 

El club organitzador garantirà la possible participació de 12 equips (9 en les curses de 12 hores o 24 hores) fent, si cal, dues curses, una dissabte i un altra el diumenge, o en dos caps de setmana consecutius. En cas de 8 equips inscrits es farà una sola cursa, si en fossin més correran 5/4, 5/5, 6/5 o 6/6. Per ser vàlida una cursa hauran de córrer un mínim de 4 equips.

 

CURSES:  Duració MÍNIMA DE 6 HORES. Constarà de diverses mànegues (mínim 30 minuts) per a cada un dels carrils.

 

Tots els pilots de cada equip hauran de córrer el mateix nombre de mànegues cadascun, en cas de nombre imparell s’aplicarà la fórmula 3 – 3 – 2.

 

Abans de l’inici de la cursa es faran las ‘poles’ per un pilot de cada equip participant, pel mateix carril per a tots. L’elecció de la pista de sortida l’escollirà cada equip començant pel que hagi obtingut la millor ‘pole’ i així successivament.

 

L’ordre de canvi de carrils serà 1-3-5-7-(9)-8-6-4-2 per a pistes de 8 carrils, 1-3-5-(7)-6-4-2 per a 6 carrils i 1-3-(5)-4-2 pistes de 4 carrils.

 

ENTRENAMENTS:

 

ANTERIORS AL DIA DE LA CURSA: Contactar amb el club organitzador.

 

EN EL MATEIX DIA DE LA CURSA, després de les verificacions i del lliurament del motor i les rodes,  hi haurà un mínim de 30 minuts d’entrenaments oficials, immediatament abans de fer les ‘Poles’.

 

En els entrenaments oficials només podrà córrer un membre de l’equip, i cada equip posarà un comissari en el lloc que correspongui.

 

REGLAMENT TÈCNIC:  Reglament tècnic segons RESISCAT (www.resiscat.com)

 

REGLAMENT PARTICULAR:

 

En cada cursa es lliuraran gratuïtament PNEUMÀTICS I MOTOR iguals per a tots els equips. Aquests elements caldrà muntar-los durant les verificacions en el parc tancat. El model del motor i els pneumàtics es determinaran abans de cada cursa.

 

Cotxes i recanvis:  Seran vàlids tots els comercialitzats 30 dies abans de cada cursa.

Cables: Lliures i permetem utilitzar-los en els cotxes que portin platines de connexió en les guies.

Guies: Lliures i permetem  tallar-les, rebaixar-les i afinar-les.

Volanderes: Permetem volanderes en els eixos i entre els cargols del xassís a la carrosseria.

 

En cas que, al finalitzar la mànega, algun cotxe quedi aturat sota el pont del comptavoltes,  aquest es situarà per davant del pont abans de sortir en la propera mànega.

Penalitzacions:

 

Faltes

LLEUS

No dur l’acreditatiu dins el recinte del circuit

Avís / -5 voltes

Parlar pel mòbil, fumar, menjar o beure mentre es fa de comissari

Avís / -5 voltes

No omplir la fulla control de pilots correctament abans de començar

Avís / -5 voltes

Pèrdua d’alguna òptica dels fars davanters o posteriors

Avís, substitució / -5 voltes

Faltes

GREUS

Manipulació del cotxe fora del Pit-box

  -5 voltes

Manipular el cotxe en la pista quan la cursa està aturada

-10 voltes

No compareixença en la tasca de comissari

-20 voltes

Fer aturar la cursa sense causa justificada

-20 voltes

Faltes

MOLT

GREUS

Canviar la carrosseria del cotxe

Desqualificació

No respectar la proporció d’igualtat de mànegues disputades entre els pilots de l’equip sense autorització del director

Pèrdua de les voltes efectuades en la mànega causant de la infracció

Tractar els pneumàtics amb líquids no permesos

Desqualificació

Abandonar la cursa sense continuar fent la corresponent tasca de comissari dins de l’equip sense autorització del director

Desqualificació total del Campionat

 

En els conceptes no contemplats pel reglament:  la decisió serà del director de la cursa.

 

PUNTUACIONS:

 

PER PUNTUAR ÉS IMPRESCINDIBLE CÓRRER ALMENYS EL 75% DE LA CURSA. Per a entrar en la classificació final caldrà haver participat en un MÍNIM DE 4 CURSES.

 

PUNTURAN ELS 5 MILLORS RESULTATS.

 

PER EQUIPS: en cada cursa segons el resultat: 15,12,10,9,8,7,6,5,4,3,2 i 1 punts consecutivament fins al darrer classificat. A més, +1,75 punts per cursa participada.

 

INDIVIDUALS: se sumaran els punts aconseguits per l’equip més els punts segons la millor volta ràpida obtinguda en cursa entre els membres de l’equip: +0,3, +0,2 +0,1. (Per a poder diferenciar entre ells). A més, +1,75 punts per cursa participada.

 

PER CLUBS:  se sumaran els punts obtinguts per a cada pilot d’un mateix club segons la puntuació individual.  Els pilots només podran puntuar pel Club en el que han participat en la seva primera cursa.

 

En general:  Coeficient x 1,5 en la cursa de SORT i en curses de 12 hores i  x  2  por curses de 24 hores.

 

En cas d’empat en la classificació final, primerament es tindrà en compte el major nombre de curses participades i després el major nombre de primers llocs, de segons, de tercers,... entre totes les curses.

 

INSCRIPCIONS.   PREU PER PILOT:     25 per pilot. / 10 per director esportiu o mecànic.

                                                                                      Curses de 12 hores: 35 per pilot / 10 per director esportiu o mecànic.

                                                                                      Curses de 24 hores:  45 per pilot  / 15 per director esportiu o mecànic.

 

Cal tenir en compte que es lliuraran pneumàtics i motor gratuïtament .

 

En cas de fer  mànegues classificatòries (es reemborsarà el 50% de l’import als que quedin eliminats de la cursa).

 

NOMÉS TINDRAN DRET A SER ADMESES LES INSCRIPCIONS PAGADES 10 DIES ABANS DE LA CURSA.

 

No tindran accés als ‘entrenos lliures’ els pilots que no hagin formalitzat la seva inscripció.

 

PREMIS

 

Es destinarà la meitat del valor de les inscripcions (descomptant les despeses de pneumàtics, motor i menjars) a premis PER UN VALOR TOTAL APROXIMAT DE MÉS DE 1.000 €. Es lliuraran  finalitzada la última prova del campionat a tots els que hagin participat com a MÍNIM en 4 CURSES.

 

Trofeus pels 3 CLUBS millors classificats

 

PREMI ESPECIAL PEL CORREDOR SEGONS LA SEVA PARTICIPACIÓ

6 Curses... Val de 30€ (per la compra d’articles de slot)

7 Curses... Val de 50€ (per la compra d’articles de slot)

 

Trofeus pels 3 millors EQUIPS classificats

Trofeus per a TOTS els classificats individuals

 

SORTEIG d’articles de Slot entre tots els PILOTS PRESENTS EN EL LLIURAMENT DE PREMIS.

En cada cursa es podrà lliurar altres premis a criteri del club organitzador.

Lleida.3 de gener de 2008

 

 

 

                                    RESISCHAMPIONS 2008

 

 

 

 

 

                                  CLASSIFICACIÓ GENERAL INDIVIDUAL

 

 

 

N.

Nom del pilot

Mollerussa

   Ponts

Balaguer

    Sort

MESTRE

Torrefarre

 

  Binaced

 

 

5 mill

 

 

 12 hores

  6 hores

   6 hores

  8 hores

  24 hores

 12 hores

  6 hores

 

 

 

 

     16 Març

     3/4 Maig

    14/15 Juny

  6/7 Setembre

27/28 Setembre

   9 novembre

29/30 Novembre

 

 

 

E

I

E

I

E

I

E

 I

E

I

E

I

E

I

 

total

1

Marc Brunet

18

0,2

12

 

 

 

22,5

0,2

30

0,2

18

0,1

15

0,3

10,5

115

2

Alain Gamazo

18

0,1

12

 

 

 

22,5

0,3

30

 

18

0,2

15

0,2

10,5

114,8

3

Jaume Ortis

22,5

0,3

15

 

9

0,2

15

0,3

16

0,1

22,5

0,2

12

0,2

12,25

104,15

4

Sergi Plaza

12

0,2

8

 

8

0,3

9

0,3

24

0,2

15

0,3

10

0,3

12,25

83,55

5

Agustí Mestre

15

0,2

10

 

10

0,2

9

0,2

20

0,2

15

0,2

8

0,3

12,25

83,05

6

Sergi Règol

13,5

0,3

7

 

7

0,3

10,5

0,2

12

0,2

13,5

0,2

9

0,2

12,25

71,85

7

German Gamazo

13,5

0,1

7

 

 

 

10,5

0,3

12

0,1

13,5

0,3

9

0,3

10,5

70,1

8

Adrià Ujidos

22,5

0,2

15

 

9

0,3

 

 

16

 

 

 

 

 

7

70

9

Agustí Puertas

15

0,1

10

 

10

0,1

 

 

20

 

 

 

 

 

7

62,2

10

Raül Valls

12

0,3

 

 

8

0,2

 

 

24

0,3

 

 

10

0,2

7

62

11

Albert Roma

13,5

0,2

7

 

7

0,2

 

 

12

 

 

 

 

 

7

46,9

11

David Isanta

 

 

 

 

5

0,2

18

0,2

10

0,2

 

 

6

0,3

7

46,9

13

Èric Fernandez

18

0,3

 

 

10

0,3

 

 

20

0,3

 

 

 

 

5,25

54,15

14

Josep Altisent

 

 

 

 

15

0,3

 

 

30

0,1

 

 

 

 

3,5

48,9

15

Xavier Mas

15

0,3

 

 

 

 

 

 

20

0,1

 

 

8

0,2

5,25

48,85

16

Oriol Carabassa

 

 

12

 

 

 

 

 

12

 

18

0,3

 

 

5,25

47,55

17

Agustí Mangues

 

 

 

 

 

 

15

0,2

 

 

15

0,1

7

0,2

5,25

42,75

18

Cristian Gené

 

 

 

 

 

 

 

 

16

0,3

22,5

0,3

 

 

3,5

42,6

19

Israel Fernández

22,5

0,1

 

 

 

 

 

 

16

0,2

 

 

 

 

3,5

42,3

20

Pau París

12

0,1

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

3,5

39,6

21

Jordi Herreros

 

 

 

 

5

0,3

18

0,3

10

0,1

 

 

 

 

5,25

38,95

22

Andreu Sansa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22,5

0,1

12

0,3

3,5

38,4

23

Toni Sánchez

 

 

 

 

 

 

 

 

30

0,3

 

 

 

 

1,75

32,05

24

José Javier Lozano

 

 

 

 

 

 

12

0,2

14

0,3

 

 

 

 

3,5

30

25

Esteban Babot

 

 

 

 

 

 

12

0,1

14

0,1

 

 

 

 

3,5

29,7

26

Ivan Barceló

 

 

 

 

 

 

13,5

0,3

10

0,3

 

 

 

 

3,5

27,6

27

Jose Lozano

 

 

 

 

 

 

 

 

24

0,1

 

 

 

 

1,75

25,85

28

Sergi Balcells

 

 

 

 

 

 

 

 

18

0,3

 

 

 

 

1,75

20,05

29

Robert Niubó

 

 

 

 

 

 

 

 

18

0,2

 

 

 

 

1,75

19,95

30

Joan Bosch

 

 

 

 

 

 

 

 

18

0,1

 

 

 

 

1,75

19,85

31

Joan Carles Bonet

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

1,75

19,75

32

Albert Andreu

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

6

0,2

3,5

19,7

33

Ernest Seriol

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

1,75

17,75

34

Manel Mateo

 

 

 

 

15

0,2

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

16,95

35

Jonathan Capitán

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

0,1

 

 

1,75

16,85

36

Ramon Llop

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

16,75

37

Rosendo Martí

 

 

 

 

 

 

 

 

14

0,2

 

 

 

 

1,75

15,95

38

Santi Herreros

 

 

6

 

6

0,3

 

 

 

 

 

 

 

 

3,5

15,8

39

Jordi Font

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

1,75

15,75

40

Mohamed Chelh

 

 

 

 

 

 

13,5

0,2

 

 

 

 

 

 

1,75

15,45

41

César Mendez

 

 

 

 

 

 

12

0,3

 

 

 

 

 

 

1,75

14,05

41

Xavi Oritz

 

 

 

 

12

0,3

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

14,05

41

Gerard Baró

 

 

 

 

 

 

 

 

12

0,3

 

 

 

 

1,75

14,05

44

Fernando Vallejo

 

 

 

 

12

0,2

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

13,95

45

Marta Dalmau

 

 

 

 

 

 

9

0,1

 

 

 

 

 

 

1,75

10,85

46

David Junyent

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

10,75

47

Lluís Llobet

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

10,75

48

Jordi López

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

9,75

49

Aron Vila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

0,3

1,75

9,05

50

David Estany

 

 

 

 

6

0,2

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

7,95

51

Carles Jaquet

 

 

 

 

6

0,1

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

7,85

52

Genís Gonzalez

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,75

7,75

Puntuacions:

15, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, I 1 punt la resta de corredors

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Curses de 12 hores i la de Sort,  coeficient  1,5

 

 

Cursa 24 hores coeficient 2

 

 

 

 

 

A les anteriorse se sumaran +0,3 +0,2 +0,1 segons la millor volta ràpida a cada membre de l'equip

 

 

 

 

Per cada cursa participada  +1,75 punts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puntuen nomès els cinc millors resultats.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         RESISCHAMPIONS 2008

 

 

 CLASSIFICACIÓ GENERAL PER CLUBS

 

N.

Nom

 

Molleruss

Ponts

Balaguer

Sort

MESTRE

Torrefarrera

Binaced

 

Total

 

del

Corredor

 12 hores

6 hores

6 hores

8 hores

24 hores

12 hores

6 hores

 

CLUB

 

CLUB

 

16 de Març

34/ Maig

14/15 juny

6/7 Setem.

27/28 setemb

26 d'octubre

29/30 novem

total

 

 

 

Agustí Mestre

15,2

10

10,2

9,2

20,2

15,2

8,3

88,3

 

 

 

Sergi Plaza

12,2

8

8,3

9,3

24,2

15,3

10,3

87,6

 

 

 

Agustí Puertas

15,1

10

10,1

 

20

 

 

55,2

 

1

 

Raül Valls

12,3

 

8,2

 

24,3

 

10,2

55

 

 

 

Xavier Mas

15,3

 

 

 

20,1

 

8,2

43,6

412,9

 

 

Pau París

12,1

 

 

 

24

 

 

36,1

 

 

 

Josep Lozano

 

 

 

 

24,1

 

 

24,1

 

 

 

Ramon Llop

15

 

 

 

 

 

 

15

 

 

MESTRE CARRERA

Jordi Lòpez

 

8

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaume Ortis

22,8

15

9,2

15,3

16,1

22,7

12,2

113,3

 

 

 

Adrià Ujidos

22,7

15

9,3

 

16

 

 

63

 

 

 

Cristian Gené

 

 

 

 

16,3

22,8

 

39,1

316,7

2

 

Israel Fernández

22,6

 

 

 

16,2

 

 

38,8

 

 

 

Andreu Sansa

 

 

 

 

 

19

12,3

31,3

 

 

LLEIDAHOBBY

Ernest Seriol

 

 

 

 

16

 

 

16

 

 

 

Agustí Mangues

 

 

 

15,2

 

 

 

15,2

 

 

 

Marc Brunet

18,2

12

 

22,7

30,2

18,1

15,3

116,5

 

 

 

Alain Gamazo

18,1

12

 

22,8

30

18,2

15,2

116,3

 

3

 

Oriol Carabassa

 

12

 

 

 

18,3

 

30,3

311,7

 

TORREFARRERA

Toni Sanchez

 

 

 

 

30,3

 

 

30,3

 

 

 

Èric Fernández

18,3

 

 

 

 

 

 

18,3

 

 

 

Sergi Règol

13,8

7

7,3

10,7

12,2

13,7

9,2

73,9

 

4

 

German Gamazo

13,6

7

 

10,8

12,1

13,8

9,3

66,6

 

 

ALMENAR

Albert Roma

13,7

7

7,2

 

12

 

 

39,9

180,4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pau Asènsio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

David Isanta

 

 

5,2

18,2

10,2

 

6,3

39,9

 

 

 

Jordi Herreros

 

 

5,3

18,3

10,1

 

 

33,7

 

5

 

Ivan Barceló

 

 

 

13,8

10,3

 

 

24,1

127,6

 

SORT

Mohamed Chelh

 

 

 

13,7

 

 

 

13,7

 

 

 

Albert Andreu

 

 

 

 

10

 

6,2

16,2

 

 

 

José Javier Lozano

 

 

 

12,2

14,3

 

 

26,5

 

 

 

Esteban Babot

 

 

 

12,1

14,1

 

 

26,2

 

6

 

Rosendo Martí

 

 

 

 

14,2

 

 

14,2

93,2

 

RIBAGORZA

Jordi Font

 

 

 

 

14

 

 

14

 

 

 

César Mendez

 

 

 

12,3

 

 

 

12,3

 

 

 

Sergi Balcells

 

 

 

 

18,3

 

 

18,3

 

 

 

Robert Niubó

 

 

 

 

18,2

 

 

18,2

 

7

 

Joan Bosch

 

 

 

 

18,1

 

 

18,1

72,6

 

MOLLERUSSA

Joan Carles Bonet

 

 

 

 

18

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Josep Altisent

 

 

15,3

 

 

 

 

15,3

 

 

 

Manel Mateo

 

 

15,2

 

 

 

 

15,2

 

8

 

Xavi Ortiz

 

 

12,3

 

 

 

 

12,3

55

 

BALAGUER

Fernando Vallejo

 

 

12,2

 

 

 

 

12,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Santi Herreros

 

6

6,3

 

 

 

 

12,3

 

 

 

David Junyent

 

9

 

 

 

 

 

9

 

 

 

Lluís Llobet

 

9

 

 

 

 

 

9

48,6

9

 

David Estany

 

 

6,2

 

 

 

 

6,2

 

 

PONTS

Carles Jaquet

 

 

6,1

 

 

 

 

6,1

 

 

 

Genís Gonzalez

 

6

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Dalmau

 

 

 

9,1

 

 

 

9,1

 

10

BOLETS AGUSTI

Aron Vila

 

 

 

 

 

 

7,3

7,3

23,6

 

 

Agustí Mangues

 

 

 

0

 

 

7,2

7,2

 

 

 

 

                                          RESISCHAMPIONS 2008

 

 

 

 

                                    CLASSIFICACIÓ GENERAL PER EQUIPS

 

 

N.

Nom de l'equip

Mollerussa

Ponts

Balaguer

Sort

MESTRE

Torrefarr

Binaced

Cursa

5 mill

 

 

12 hores

6 Hores

 

8 hores

24 hores

12 hores

6 hores

Partic.

 

 

 

16 Març

19/20 Maig

14/15 Juny

6/7 Setemb,

27/28 setemb

9-nov

1/2 Des.

 

total

1

SLOTO TEAM

18

12

 

22,5

30

18

15

10,5

114

2

LLEIDA HOBBY

22,5

15

9

0

16

22,5

12

10,5

98,5

3

MESTRE-1

15

10

10

0

20

0

8

8,75

71,75

4

NITRO-TEAM

13,5

7

7

10,5

12

13,5

9

12,25

70,75

4

MESTRE-2

12

8

8

 

24

0

10

8,75

70,75

6

SORT-1

 

 

5

18

10

 

6

7

46

7

RIBAGORZA

 

 

 

12

14

 

 

3,5

29,5

8

MOLLERUSSA

 

 

 

 

18

 

 

1,75

19,75

9

BALAGUER-1

 

 

15

 

 

 

 

1,75

16,75

10

SORT-2

 

 

 

13,5

 

 

 

1,75

15,25

11

PONTS-2

 

6

6

 

 

 

 

1,75

13,75

12

BALAGUER-2

 

 

12

 

 

 

 

1,75

13,75

13

PONTS-1

 

9

 

 

 

 

 

1,75

10,75

14

BINACED

 

 

 

 

 

 

7

1,75

8,75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puntuacions:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Per equips

15, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, I 1 punt la resta de corredors

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En curses de 12 hores i la de Sort, coeficient de  1,5

 

 

 

 

 

 

En curses de 24 hores coeficient de   2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Per cursa participada se sumarà  +1,75 punts,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En la classificació final només es sumaran els 5 millors resultats.