.

www.jllinas.cat

.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

.

.

DAYTONA .CAT

..

Bandera de Catalunya 02

.

   @

  PICT2839.JPG (581593 bytes)    

.

Aitona.TV

.

.

Index  .SLOT

.

LLEIDASLOT

Associaciˇ Territorial Slot Terres de LLeida

.

 iSLOT - COMPETI

 CAP DE SETMANA

     Classificacions

     Reglaments

.

 UTILITATS Online

            CRONO - CALCUL - SORTEIG

No Sound  -  Sound

.

.

     INSCRIPCIONS - Inscrits

.

   FORO LLEIDASLOT

     FOROS (Altres)

.

.

.

.

SLOT

Aitona

.

          Aitona Slot Center

    DAYTONA .CAT

.

         CAMS   Situaciˇ

         Noticies Aitona

         Classif. Curses

         Sortejos

         INSCRIPCIONS - Inscrits

         LLoguer CIRCUITS

  .

  Circuits

         DAYTONA .CAT-1

 

  CAMP. ESPAĐA '08 

     ISRA WORLD'S       

    SLOTMAP AECAS  

-----------------------------

OCI

ESPORT

TV

-----------------------------

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

.

.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

.

SOCIS / JUNTA

.

.

.

Aitona.TV

..

.

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.com

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  B└SQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRI└

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOL═

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

.

Aitona.TV

..

-----------------------

 

Programaciˇ Visites

.

AgŔncia TributÓria

 

Trßfico

.

.

.

.

www.gencat.cat

..

GUIA CATALUNYA

.

                      DNI, Passp, etc

Sancions TrÓnsit

PERMIS PUNTS -Saldo-

..

 

 

.

Parroquia  Sant AntolÝ

AITONA (Cat) Spain

.

Aitona.TV

 

 

.

 

 

File:Escut d'Aitona.svg

.

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -SegriÓ-

Catalunya - Spain

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

 

 

INDEX:  Aitona.TV - Atletisme - Automodelisme RC - BÓsquet - Bike Trial - Billar - Ciclisme - CulturaSport.TV - Dards - DaytonaCat - Escacs - Esplai - Futbol - Futbol.TV - FutbolÝ

Futbol-Sala Federat - Futbol-Sala Lleure - Handbol - Karting-Pockets - Patinatge - Pesca Esportiva - Sala Multijocs  - Slot- Scalextric - Tennis - Tennis Taula - Web Cams

 

FUTBOL SALA SEGRI└

LLIGA SEGRI└     LLIGA CATALANA     LLIGA CATALANA (infantils)

Actualitzaciˇ:  11/11/2010

LLiga Comarcal del SegriÓ

Historial de Campions de LLiga Comarcal del SegriÓ:

2001-02

2002-03

2003-04

2004-05

2005-06

2006-07

2007-08

2009-10

RAMON TOM└S

GRANJA ESPCARP

LUMER 100

LLARDECANS, FS

ALUMN.CARLOS

ISMA

SELENA

ISMA 

AlcarrÓs

Granja Escarp

AlcarrÓs

Llardecans

Aitona

AlcarrÓs

AlcarrÓs

  AlcarrÓs

 Organitzaciˇ:

 Club Esportiu Aitonenc, "CECA Aitona"  -  Patronat d'Esports d'AlcarrÓs  -  Serˇs

e-mail:  minilleida@hotmail.com    Tlf.  657-273717 (Aitona)   -  973-791763  (AlcarrÓs)  -  669-07758  (Serˇs)

 

Competiciˇ   Normativa   Classificacions  Sancions

 

 Golejadors  Noticies  Compt.Hist˛ric  Imatges   Infantils

 

"8a LLIGA COMARCAL SEGRI└ 2009-10"

Club Esportiu Aitonenc "CECA"    Tlf. 657-273717  (Joaquim LLinÓs Giralt)

Patronat d'Esports d'AlcarrÓs   Tlf. 973-791763   (Ramon Espasa)

Serˇs    Tlf. 669-077758  (Romia)

 

CAMPIONS Temp. 2009-10:

AlcarrÓs    

 

Components de l'Equip "ISMA-AlcarrÓs" - Campions Temp. 2009-2010:

ANTONIO IBAĐEZ (5), CARLOS GARCIA (7), IVAN LARA (2), JAUME RIBES (8), JOAN FLORENSA (12), JORDI CORNADO (6), MANEL LOPEZ (3),

MANEL ROYES (9), MARCELINO TOMAS (4), RAIMON ENRIQUEZ (10), VALENTI LOPEZ (15), XAVIER SERRA (14), JOSE MANUEL JUSTE (11).

 

 

 2a.Fase  -  jueves, 11 / noviembre / 2010 14:33:32 +0100

 

GRUP - A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Classif. Generals

ProcedŔncia

Pavellˇ

Punts

Jugats

PG

PE

PP

GF

GC

1

ISMA

AlcarrÓs

AlcarrÓs

13

4

4

1

1

14

9

2

PROMOSERËS

Serˇs

Serˇs

10

4

3

1

2

9

9

3

DAYTONA.CAT

Aitona

Aitona

6

4

1

3

2

7

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUP - B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Classif. Generals

ProcedŔncia

Pavellˇ

Punts

Jugats

PG

PE

PP

GF

GC

1

SHOW BOYS

AlcarrÓs

AlcarrÓs

15

4

5

0

1

24

11

2

MK-2

Serˇs

Serˇs

13

4

4

1

1

16

7

3

DEPITSNEM

Serˇs

Serˇs

2

4

0

2

4

5

27

 

 

 2a.Fase  -  jueves, 11 / noviembre / 2010 14:33:32 +0100

FUTBOL SALA - 8¬ Lliga SegriÓ 09 - 2¬ Fase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grup A

 

 

Grup B

 

 

 

Isma

6 Punts

Showboys

6 Punts

 

 

Promoser˛s

4 Punts

MK-2

4 Punts

 

 

Daytona.cat

2 Punts

Depitsnem

2 Punts

 

 

 

 

 Classificacions FINALS 1a.Fase

0

Classif. Generals

ProcedŔncia

Pavellˇ

Punts

Jugats

PG

PE

PP

GF

GC

1

ISMA

AlcarrÓs

AlcarrÓs

24

10

8

0

2

50

27

2

PROMOSERËS

Serˇs

Serˇs

19

10

5

4

1

49

30

3

DAYTONA.CAT

Aitona

Aitona

15

10

5

0

5

47

36

4

SHOW BOYS

AlcarrÓs

AlcarrÓs

14

10

4

2

4

43

32

5

MK-2

Serˇs

Serˇs

13

10

4

1

5

24

39

6

DEPITSNEM

Serˇs

Serˇs

1

10

0

1

9

12

63

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

FUTBOL SALA - 8¬ Lliga SegriÓ 09 - 1¬ Volta 1¬ Fase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ordre

Dia

Mes

Any

Dia setmana

Hora

Jornada

Lloc

Enfrontament

Resultats

 

 

 

 

 

 

 

 

Equip Local

Equip Visitant

 

J O R N A D A    1

 

1

23

Nov.

2009

Dilluns

21:00

1

Ser˛s

Depitsnem

Promoser˛s

( 1-10 ) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    2

 

2

30

Nov.

2009

Dilluns

21:00

2

Ser˛s

Promoser˛s

DAYTONA.CAT

5-2

3

2

Des.

2009

Dimecres

22:00

2

AlcarrÓs

Show Boys

Depitsnem

 9-1 

4

3

Des.

2009

Dijous

21:00

2

Ser˛s

MK2

Isma

2-5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    3

 

5

11

Des.

2009

Divendres

21:00

3

Ser˛s

Depitsnem

Isma

0-8

6

9

Des.

2009

Dimecres

22:00

3

AlcarrÓs

Show boys

Promoseros

3-3 

7

10

Des.

2009

Dijous

21:00

3

Ser˛s

MK2

DAYTONA.CAT

1-7 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A   4

 

8

14

Des.

2009

Dilluns

21:00

4

Ser˛s

Promoseros

MK2

2-2 

9

14

Des.

2009

Dilluns

21:15

4

Aitona

DAYTONA.CAT

Depitsnem

10-0 

10

16

Des.

2009

Dimecres

22:00

4

AlcarrÓs

Isma

Show boys

3-1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    5

 

11

22

Des.

2009

Dimarts

22:00

5

AlcarrÓs

Isma

DAYTONA.CAT

2-1 

12

23

Des.

2009

Dimecres

22:00

5

AlcarrÓs

Show boys

MK2

2-3 

 

 

 

 

Jugat   23/11

 

5

Partit 1

Depitsnem

Promoseros

1-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A   6

 

13

18

Gen.

2010

Dilluns

21:00

6

Ser˛s

Promoseros

Isma

5-4 

14

18

Gen.

2010

Dilluns

21:15

6

Aitona

DAYTONA.CAT

Show boys

6-3 

15

21

Gen.

2010

Dijous

21:00

6

Ser˛s

MK2

Depitsnem

1-0 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL SALA - 8¬ Lliga SegriÓ 09 - 2¬ Volta 1¬ Fase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ordre

Dia

Mes

Any

Dia setmana

Hora

Jornada

Lloc

Enfrontament

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Equip Local

Equip Visitant

 

J O R N A D A   7

 

16

1

Feb.

2010

Dilluns

21:00

7

Ser˛s

Depitsnem

Show boys

 3-7 

17

8

Marš

2010

Dilluns

21:15

7

Aitona

DAYTONA.CAT

Promoseros

3-8 

18

2

Feb.

2010

Dimarts

22:00

7

AlcarrÓs

Isma

MK2

 8-2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    8

 

19

8

Feb.

2010

Dilluns

21:00

8

Ser˛s

Promoseros

Show boys

3-3 

20

8

Feb.

2010

Dilluns

21:15

8

Aitona

DAYTONA.CAT

MK2

1-4 

21

9

Feb.

2010

Dimarts

22:00

8

AlcarrÓs

Isma

Depitsnem

4-1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    9

 

22

15

Feb.

2010

Dilluns

21:00

9

Ser˛s

MK2

Promoseros

5-9 

23

17

Feb.

2010

Dimecres

22:00

9

AlcarrÓs

Show boys

Isma

6-7 

24

18

Feb.

2010

Dijous

21:00

9

Ser˛s

Depitsnem

DAYTONA.CAT

1-7 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A   10

 

25

22

Feb.

2010

Dilluns

21:00

10

Ser˛s

Promoseros

Depitsnem

3-3 

26

22

Feb.

2010

Dilluns

21:15

10

Aitona

DAYTONA.CAT

Isma

8-5 

27

25

Feb.

2010

Dijous

21:00

10

Ser˛s

MK2

Show boys

1-2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    11

 

28

1

Marš

2010

Dilluns

21:00

11

Ser˛s

Depitsnem

MK2

2-4 

29

2

Marš

2010

Dimarts

22:00

11

AlcarrÓs

Isma

Promoseros

4-1 

30

3

Marš

2010

Dimecres

22:00

11

AlcarrÓs

Show boys

DAYTONA.CAT

7-2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

└RBITRES:

Jordi MaciÓ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pablo Arias

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTBOL SALA - 8¬ Lliga SegriÓ 09 - 2¬ Fase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grup A

 

 

Grup B

 

 

 

Isma

6 Punts

Showboys

6 Punts

 

 

Promoser˛s

4 Punts

MK-2

4 Punts

 

 

Daytona.cat

2 Punts

Depitsnem

2 Punts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J O R N A D A    1

└rbitre

 

31

16

Marš

2010

Dimarts

21:00

12

Ser˛s

Promoser˛s

Isma

Pablo

5-3 

32

16

Marš

2010

Dimarts

22:00

12

AlcarrÓs

Showboys

Mk-2

Jordi

1-4 

J O R N A D A    2

 

 

33

23

Marš

2010

Dimarts

21:00

13

Ser˛s

Pomoser˛s

Daytona.cat

Pablo

4-0 

34

25

Marš

2010

Dijous

21:00

13

Ser˛s

Depitsnem

Showboys

Jordi

1-5 

JORNADA 3

 

 

35

12

Abril

2010

Dilluns

21:15

14

Aitona

Daytona.cat

Isma

Jordi

2-2 

36

15

Abril

2010

Dijous

21:00

14

Ser˛s

Mk-2

Depitsnem

Pablo

3-0 

J O R N A D A    4

 

 

37

6

Maig

2010

Dijous

22:00

15

AlcarrÓs

Isma

Promoser˛s

Jordi

3-0 (np)

38

22

Abril

2010

Dijous

21:00

15

Ser˛s

Mk-2

Showboys

Pablo

3-5 

J O R N A D A    5

 

 

39

26

Abril

2010

Dilluns

21:15

16

Aitona

Daytona.cat

Pomoser˛s

Jordi

3-0 (np) 

40

27

Abril

2010

Dimarts

22:00

16

AlcarrÓs

Showboys

Depitsnem

Pablo

13-3 

JORNADA 6

 

 

41

3

Maig

2010

Dilluns

21:00

17

Ser˛s

Depitsnem

Mk-2

Pablo

1-6 

42

4

Maig

2010

Dimarts

22:00

17

AlcarrÓs

Isma

Daytona.cat

Jordi

6-2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Segons la classificaciˇ de la lligueta regular (i tal i com es va quedar en la reuniˇ celebrada el

dilluns 15 de Marš entre l'organitzaciˇ i els equips), els grups d'aquesta segona fase han quedat

de la manera establerta a dalt. Els equips amb 6 punts sˇn els que han quedat primers de grup,

els de 4 han quedat segons i els de 2 han quedat tercers. Aquests punts sˇn amb els que cada

equip iniciarÓ la fase final de la Lliga SegriÓ 2009-2010. Per ˙ltim, el dimecres 12 de maig

a les 22 hores al pavellˇ poliesportiu de Ser˛s, tindrÓ lloc l'acte fi de temporada, on es disputarÓ

un partit d'exhibiciˇ entre una selecciˇ del Grup A i una del Grup B. A cada selecciˇ hi haurÓ

un total de tres jugadors dels tres equips participants en la segona fase, per tant un total de

9 jugadors per selecciˇ.

Al final de l'encontre, es faran entrega dels trofeus commemoratius d'aquesta ediciˇ 2009/2010.                  

 

Competiciˇ  Classificacions  Golejadors  Sancions  Noticies  Normativa  Compt.Hist˛ric  Imatges  Infantils

 

Actualitzaciˇ:   11/11/2010

 

CulturaSport.TV

FUTBOL SALA

LLiga Comarcal del SegriÓ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ESCOLES ESPORTIVES  "C.E.AITONENC - CECA"

FUTBOL    FUTBOL SALA    HANDBOL    TENNIS    ESCACS    B└SQUET    PATINATGE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

lleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.comlleidaslot.com