C.E. AITONENC

DAYTONA.CAT

.

Historial CECA

.

SOCIS actuals

.

   Premsa Diaria

   El Temps - Catalunya

   El Temps -Aitona

   El Termķmetre

.

.

Aitona.TV

Index

_SLOT - COMPETI

  LLEIDASLOT  1:24

  F-1 CATALUNYA 1:24

  RESISCAT

  RESISLLEIDa Rst-Velc

     Circuits Zona LLeida

     Calendaris Competiciķ

     Classificacions

     Reglaments

     Sortejos

  FORO LLEIDASLOT

  FOROS (Altres)

.

 Noticies

  DAYTONA.CAT

  DAYTONAModel

.

  WEB CAM

  INSCRIPCIONS - Inscrits

  LLoguer CIRCUITS

  SLOT OCASIĶ !!!

.

     AECAS - LLeida     

logo

 CAMP. ESPAŅA '08

     ISRA WORLDS        

    SLOTMAP AECAS    

-

.

    SALA MULTIJOCS

    CYBER-SALA

    FUTBOL TV

    WEBCAM

..

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.com

BĀSQUET

ESCACS

FUTBOL

FUTBOL SALA

PATINATGE

TENNIS

.

ATLETISME

AUTOMODELISME

        Radio Control

BIKE TRIAL

BILLAR

CICLISME

DARDS

.

HANDBOL

ESPLAI CECA

FUTSALCAT

FUTBOLÍ

KARTING-POCKETS

PESCA Esportiva

TENNIS TAULA

.

CulturaSport.TV

..

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som?

.

Aitona.TV

.

FUTBOL TV

BĀSQUET TV

.

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segriā-

Catalunya - Spain

.

Aitona.TV

.

.

.

Programaciķ Visites

.

Agčncia Tributāria

 

Tráfico

.

.

.

.

www.gencat.cat

..

GUIA CATALUNYA

.

                      DNI, Passp, etc

Sancions Trānsit

.

.

.

Google Earth

.Página principal

.

Parroquia  Sant Antolí

AITONA (Cat) Spain

.

Aitona.TV

.

.

   SLOT SCALEXTRIC ALCARRĀS  

www.daytona-slot.com     www.lleidaslot.com     www.aitona.tv

25180 - ALCARRĀS (LLeida)

e-mail:   slotalcarras@hotmail.com

Circuit d'Aitona - lleidaslot.com  -  SCX DIGITAL SYSTEM

Inici

Cursa Slot-Scalextric:  ALCARRĀS,  23-Gener-2005

La Nostra Organitzaciķ desplaįada a altres indrets:

Circuit de Catalunya - SCX DIGITAL SYSTEM, 4 carrils,  25 mts.

Diferents imatges de les curses d'Alcarrās

DSC03140.JPG (155895 bytes)DSC03141.JPG (155948 bytes)DSC03142.JPG (156520 bytes)DSC03143.JPG (148962 bytes)DSC03144.JPG (158644 bytes)DSC03147.JPG (156906 bytes)DSC03149.JPG (156070 bytes)

DSC03150.JPG (148234 bytes)DSC03151.JPG (157623 bytes)DSC03152.JPG (157252 bytes)DSC03154.JPG (150960 bytes)DSC03157.JPG (158554 bytes)DSC03159.JPG (153176 bytes)DSC03160.JPG (154524 bytes)

 

Classificacions FINALS

DORSAL

COGNOMS

Nom

Cotx

SEMIF

FINALS

169

SUBIRATS RUESTES

OSCAR

2

10

CAMPIĶ

127

ELORDUI LANDETE

ITZIAR

1

11

2on. Classif.

130

CASTELLS CAMI

ARNAU

4

11

3er. Classif

152

CORRAL NAVARRO

ELOI

3

15

4rt. Classif.

174

DOLCET ESCRIG

SERGI

1

12

5č Classif

129

MOLLO MARSAL

JORDI

3

11

6č Classif.

135

PASANAU RIBES

MARC

3

13

 

164

GODIA I ESTEVE

ROGER

3

13

 

160

SERRA SANCHEZ

JORDI

6

12

 

163

MARMOL ADEJO

CRISTIAN

5

12

 

121

DEL VALLE TORRENTE

BENJAMI

1

11

 

122

MACARRILLA ANDREU

JONATHAN

2

11

 

128

MENDIZABAL RIBES

MIKEL

2

11

 

123

GODIA HERES

LLORENĮ

3

 

 

124

MONTOY SISO

DAVID

4

 

 

125

CABAU MONCLUS

JORDI

5

 

 

126

MARTINEZ HERGUIDO

JULIA

6

 

 

131

SANTJOAN SAMPIETRO

JORDI

5

 

 

132

MARCELL PARDELL

RAUL

6

 

 

133

DELICHE DOLCET

RUBEN

1

 

 

134

DELICHE DOLCET

MIRIAM

2

 

 

142

RIBES GONZALEZ

TONI

4

 

 

143

 

 

 

 

 

144

HINOJO BRAVO

SERGIO

5

 

 

145

 

 

 

 

 

146

LOPEZ FERNANDEZ

MIKEL

1

 

 

147

FILLAT FERNANDEZ

DAMIA

2

 

 

148

LOPEZ FONTANAL

ROGER

6

 

 

149

 

 

 

 

 

150

CAMPODARBE VIDAL

XAVIER

1

 

 

151

MURO GODIA

XAVIER 

2

 

 

153

GELPI ESCANDIL

ILENIA

4

 

 

154

MURO GODIA

CRISTINA

5

 

 

155

GELPI RODRIGUEZ

CLAUDI

6

 

 

156

ESQUERDA COMPANYS

MARC

1

 

 

157

CRUZ PELEGRI

PAU

 

 

 

158

CRUZ PELEGRI

TONI

 

 

 

159

RIU PALAU

VICTOR

2

 

 

161

CORBELLA GODIA

SERGI

3

 

 

162

RIU PALAU

NEUS

4

 

 

165

BERNIS GODIA

IRIS

4

 

 

166

BERNIS GODIA

TAIS

5

 

 

167

RIBES CASALS

XAVIER 

6

 

 

168

MIRET SANJUAN

ENRIC

1

 

 

170

SALO DOLCET

XAVIER

3

 

 

171

PULIDO JIMENEZ

NOEMI

4

 

 

172

MOLINA COSTA

SEGIO

5

 

 

173

RIBES FRANQUET

POL

6

 

 

175

GIMENEZ MARTINEZ

LORENA

2

 

 

176

SAEZ BRAVO

SERGI

3

 

 

177

MORENO LOPEZ

LAURA

4

 

 

178

MELICH LOPEZ

MARC

5

 

 

179

BERNIS DOMENECH

ALBERT

6

 

 

180

MONCLUS

RUBEN

 

 

 

181

PIRACES

SERGIO